Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (nr certyfikatu 81 wydany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Posiadam 11-letnie doświadczenie w obszarze pracy z osobami dorosłymi.

Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne, 2-letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

Od 2008 r. pracuję jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego (aktualnie w Kwidzynie) oraz na Oddziale Psychiatrycznym w Prabutach.
Od 9 lat przyjmuję pacjentów w gabinecie prywatnym, w którym prowadzę konsultacje i terapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym. Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych.

Warsztat terapeutyczny wzbogacam w trakcie konferencji i szkoleń z zakresu psychoterapii psychodynamicznej oraz w oparciu o aktualną literaturę. Podlegam regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (psychodynamika.pl).

Pracuję w oparciu o standardy i zasady Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Opieram się o metody opracowane przez zespół Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. W dużej mierze kieruję się zasadami terapii skoncentrowanej na przeniesieniu stworzonej przez profesora Otto Kernberga.